E turpshme: Derbi i ndezur në Holandë përfundon me zënka masive (VIDEO)

Një ngjarje e turpshme ka ndodhur në Kategorinë e Dytë holandeze, marrë nga MARCA,

Bëhet fjalë për ndeshjem MVV Maastricht dhe Roda JC Kerkrade, e cila u pezullua në minutën e 42-të pasi tifozeritë e të dyja ekipeve u përpplasen me njëri tjetrin.

Më poshtë keni pamjet: /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARCA (@marca)


Shtuar 30.10.2021 11:51