E kapi duke pirë në club nate, momenti kur nëna rreh vajzën e saj me rrip dhe e largon me forcë (VIDEO)

Një ngjarje e çuditshme vjen nga një klub nate në Peru, ku një nënë ka rrahur me rrip vajzën e saj, pasi e kapi duke pirë.

Adoleshentja kishte shkuar në një klub nate me miqtë dhe në dyert e lokalit në një moment u shfaq e ëma e saj shumë e nervozuar. Ajo i hodhi një shikim dhe menjëherë e përcolli jashtë klubit të natës, ku gjithë kohën e godiste me rrip në këmbë.

Dikush që ishte i pranishëm në atë klub nate në Pacasmayu, e filmoi ngjarjen dhe e shpërndau në internet.

Raportohet se vajza e re nuk kishte kërkuar leje nga prindërit për të dalë, por ajo çfarë e nervozoi më shumë të ëmën e saj është fakti se gjeti të bijën adoleshente duke pirë birrë.