Vetëvaret 37 vjeçari në Tiranë

Një 37 vjeçar nga Tirana ka vendosur t’i japë fund jetës duke u vetëvarur në banesë.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:25, në rrugën “Besim Alla”.

Viktima është identifikuar si A.D.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë

Tiranë/ Informacion Paraprak

Rreth orës 15:25, në rrugën “Besim Alla” dyshohet se është vetëvarur në banesën e tij shtetasi A.D., rreth moshës 37 vjeç.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shtuar 26.05.2021 03:05