E FUNDIT/ Aksident i frikshëm në Gramsh, autobusi bie në përrua

Mesditën e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Gramsh ku një autobuz ka rënë në përrua.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në aksin Gramsh-Kërpiç, në afërsi të shatit Bregas.

Policia, ambulanca dhe zjarrfikësja janë nisur drejt vendngjarjes. /albeu.com/


Shtuar 10.07.2021 14:36