E bujshme nga Spanja: Shkëmbim i mundshëm Griezmann-Joao Felix (FOTO LAJM)

Sipas TV3, Barcelona dhe Atletico Madrid po shqyrtojnë mundësinë e një shkëmbimi të bujshëm të sulmuesve, me Griezmann të gatshëm të transferohet sërish në Madrid nën urdhrat e Simeone dhe Joao Felix t’i bashkohet Barcelonës.

Sipas raporteve nga televizioni spanjoll, shkëmbimi do të ishte i mundur për shkak të vlerësimit të ngjashëm të dy lojtarëve. /albeu.com/

Shtuar 19.05.2021 12:37