E BUJSHME/ Barcelona pranë transferimit të 2 bomberave

Barcelona po kërkon të përforcojë ekipin për sezonin e ri.

Sipas mediave spanjolle krerët e klubit kanë nisur bisedimet me sulmuesin Sergio Aguero dhe Memphis Depay.

Aguero do të largohet nga Manchester City si futbollist i lirë ashtu si Depay i cili nuk ka pranuar vazhdimin e kontratës.

Thuhet se krerët e klubit spanjoll kanë arritur marrëveshje personale me të dy lojtarët.


Shtuar 10.05.2021 18:55