Dhunë në familjen afgane në Shëngjin, shoqërohet në polici babai

Një shtetas afgan u strehuar në Shëngjin është arrestuar nga policia, pasi akuzohet se ka dhunuar vajzën e tij të mitur.

Nuk dihen shkaqet që e kanë çuar babanë e të miturës të ushtrojë dhunë.

Policia ka nisur hetimet në lidhje me shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, ndërsa vajza e mitur ka kërkuar urdhër të menjëhershëm mbrojtjes./albeu.com/


Shtuar 17.03.2023 09:59