EMRAT/ Më i madhi 44 vjeç, kush janë “monstrat” në Mirditë që abuzuan s*ksualisht në grup me një 15-vjeçare

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Mirditën ditën e sotme ku një vajzë e mitur është shantazhuar dhe abuzuar seksulisht nga 5 persona.

Vajza e mitur vetëm, 15-vjeç është abuzuar nga meshkuj të moshave të ndryshme, nga 17 vjeçare tek 44 vjeçare.

Burimet bëjnë me dije se të arrestuarit nga policia e shtetit janë Artan Kaçorri, Albert Molla, Ermal Tarazhi ,Nike Lleshi dhe A.Gj.,shtetasi 17 vjeç.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Mirditë kanë arrestuar në flagrancë, për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me dhunë me të mitur të moshës 14-18 vjeç” kryer në bashkëpunim, shtetasit A. K., 31 vjeç, A. M., 27 vjeç, E. T., 30 vjeç, N. Ll., 44 vjeç dhe A. Gj., 17 vjeç, pasi dyshohen se me anë të shantazheve, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase 15-vjeçare.   /albeu.com/

 

 

 

 

 

Shtuar 18.05.2021 10:44