Çudira nga India, dhëndri i dehur ngatërron nusen me kunatën, ajo ia fut në shuplaka e gushte (VIDEO)

Xhiron e rrjetit po bën një video ku shfaqen pamje nga martesa e një çifti indian. Nga gazimi i madh se po martohej, një dhëndër, kishte pirë aq shumë saqë nuk dallonte dot se kush ishte nusja e tij.

Ndërsa po kryenin ritualet, dhëndri, në vend të nuses, kurorën me lule ia vendos kunatës.

Kjo e fundit, duke parë gjendjen e tij të mjerueshme, ia fut në shuplakë e më pas me grushte kokës.

Nusja, në gjithë këtë, u ndje e turpëruar dhe mjaft e penduar./albeu.com