“Çmendet” moti, breshër i pazakontë në Pogradec (VIDEO)

Pavarësisht se jemi në muajin qershor, moti është shumë i paqendrushëm, me diell paraditë dhe vranësira e shi në orët e pasdites.

Në Pogradec, reshje të forta breshëri për disa minuta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu.com (@albeucom)

Reshje të tilla të pazakonta në periudhën në të cilën jemi bëhen shkak për dëmtime tek druftutorët sidomos qershia që është në prag vjeljeje.

Ende nuk ka të dhëna për dëme, por pritet që ato të mos mungojnë.


Shtuar 3.06.2023 14:39