Çiljeta braktisi Saliun e doli krah PS, Artan Hoxha mesazh Erion Veliajt: Kujdes! (FOTO LAJM)

Këngëtarja e mirënjohur Çiljeta Xhilaga njihej si një ndër mbështete më të flakta të Partisë Demokratike.

Së fundmi ajo ka habitur me deklaratën e saj për kryebashkiakun Veliaj duke u pozicionuar në këto zgjedhje, në krah të tij dhe PS.

“Lali Eri është nga ato djem që di ti fitojë zemrën rinisë dhe ma ka fituar zemrën edhe mua. Përtej pjesës partiake, si politikan, ai mbi të gjitha di të jetë një njeri, me një zemër shumë të madhe. Unë sot këtu jam si Çiljeta, si artiste. Sot tek ju shoh veten time përpara shumë vitesh ku kisha plotë ëndrra dhe pasione…”- tha sot Çiljeta krah Veliajt.

Këtë lëvizje dhe deklaratë të fortë e ka komentuar edhe gazetari Artan Hoxha i cili ka një paralajmërim të fortë për Veliajn.

“Mirë mo Lali Mirë, por pata teje, nxorri në pension Saliun kjo goca. Më duket se dhe ti drejt asaj rruge je…”- shkruan ndër të tjera Hoxha në Facebook.

May be an image of 2 people, people standing and flower

Postimi:

Ooooohhhh hooooo….

E DJESHMJA…

E ARDHMJA…

Si ka qene ajo kenga?!

“Sa by…n e mire”

Besoj se Lali ja hodhi by…s kete radhe….

Mire mo Lali mire, por para teje, e qiti Saliun në pension kjo goca!!!

Me duket, se edhe ti drejt asaj rruge je nisur?!!!!

Dileme e madhe kjo pune, ke të zgjedhesh dhe ke të lesh?!!!

Çiljeten as që diskutohet fare, po me kë shoqërohet paketa???!!! /albeu.com/

May be an image of 2 people and people standing