Tragjedi në Itali: Shqiptari 35-vjeçar humb jetën në aksident rrugor

Mediat italiane kanë raportuar se një 35-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident rrugor në orët e para të pasdites së djeshme në Castagneto Carducci (Livorno).

Makina në të cilën udhëtonte shqiptari dhe një person tjetër u përplas me një pemë.

Për 35-vjeçarin nuk mund të bëhej asgjë.

Ndërsa i plagpsuri tjetër është dërguar me helikopter në spitalin Cisanello në Piza.


Shtuar 24.02.2024 20:10