Momenti i rëndë, zyrtares së lartë në Danimarkë i bie të fikët “LIVE” (VIDEO)

Disa pamje të rënda janë bërë publike në rrjet.

Momenti kur drejtueses së agjencisë së ilaçeve të Danimarkës, Tanja Erichsen, i ra të fikët teksa komunikonte bllokimin e përdorimit të vaksinës AstraZeneca ka shqetësuar të pranishmit.

Kaq qenë një nga ministrat danezë që i dha ndihmën e parë zyrtares.

Më pas ajo është transportuar për në spital dhe aktualisht është në gjendje të mirë shëndetësore.

 


Shtuar 14.04.2021 19:50