Kalendari i plotë! Supersfidat e javës së parë në “Champions League”, kush udhëheq

Champions League pritet të nisë me disa supersfida ku më të rëndësishmet do të jenë Liverpul-Milan, Inter-Real Madrid dhe Barcelona-Bayern.

Pasi u hodh shorti i Champions, duket se gjithçka është gati dhe kurioziteti është edhe më i madh pas transferimeve të fundit, ku pritet të shihet se si do të jetë ecuria e skuadrave.

Më poshtë gjeni edhe kalendarin e “Champions League”, me oraret dhe datat përkatëse të ndeshjeve./albeu.com


Shtuar 28.08.2021 12:04