4,717 të infektuar dhe 125 humbje jete në 24 orë në Itali

Në 24 orët e fundit Italia ka regjistruar 4,717 raste të reja nga 4,717 teste të kryera si dhe 125 raste fatale.

 

Shtuar 22.05.2021 17:44