Bilanci i infektimeve me COVID-19 në Kosovë, një humbje jetë gjatë 24 orëve të fundit

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 2.469 testime ku 860 prej tyre kanërezultuar pozitiv me COVID-19

Sipas raportit të fundit, një persona ka vdekur dhe 1.155 të tjerë janë shëruar.

E derisa rastet aktive janë 6.925, vetëm 60 persona janë vaksinuar gjatë 24 orëve të fundit./albeu.com

Shtuar 12.08.2022 13:56