Bashës apo Ramës? Kujt ia besoj votën Majlinda Bregu (FOTO LAJM)

Në Shqipëri, që prej orës 07.00 të mëngjesit të sotëm ka nisur votimi për parlamentin e ri të vendit dhe deri më tani ka patur një pjesmarrje masive të qytetarëve në votime, sidomos ata të kryeqytetit.

Në këta të fundit bën pjesë edhe Majlinda Bregu. Bregu ka zbuluar në Instagram se ka votuar bashkë me të bijën duke publikuar gishtin e ngjyrosur që është edhe foto trend e ditës së sotme.

Rikujtojmë se largimi i Bregut nga PD ishte pas përjashtimit të saj nga Bashan ë zgjedhjet e kaluara./albeu.com/

Shtuar 25.04.2021 14:49