Asnjë vdekje dhe 4 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 4 raste të reja me COVID-19 dhe asnjë vdekje.

Ministria e Shëndetësisë gjithashtu bën të ditur se janë shëruar 5 persona./albeu.com

Shtuar 15.07.2021 15:01