Arjola Xoxa sërish shtatzënë, Erion Veliaj baba për herë të dytë (FOTO LAJM)

Menjëherë pasi “shkundën” votën, Kryertari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja Arjola Xoxa kanë publikuar foto në profilet e tyre në Instagram.

Por Veliaj në këtë datë ka bërë të ditur edhe lajmin e ëmbël se ai de bashkëshortja janë në pritje të fëmijës së dytë nëpërmjet një emoji të familjes me katër pjestararë.

“Votojmë të gjithë si familje, për te mirën, të bukurën dhe qytetarinë. Vota është më e fortë se plumbat”, shkroi ai duke shtuar emojin e familjes me dy fëmijë.

Nisur nga emoji, ndoshta Erioni tregoi se edhe fëmija i dytë është djalë.


Shtuar 25.04.2021 12:09