Anjë vdekje dhe 8 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 8 raste të reja me Covid-19 dhe asnjë vdekje.

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se gjatë së njëjtës periudhë janë shëruar 8 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.933.

Në total numri i rasteve aktive është 314./albeu.com


Shtuar 16.12.2021 15:01