Aksident në Maminas, zjarrfikësja përplaset me automjetin

Një zjarrfikëse është përplasur me një automjet pak më parë në Maminas.

Paraprakisht nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm për dëme material.

Ndërkohë Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbadhjen e rrethanave të aksidentit.

Shtuar 14.06.2021 17:58