Aksident në Mallakastër, makina përmbyeset në mes të rrugës (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur sot në Mallakastër. Një makinë ka dalë nga kontrolli dhe është përmbyur në mes të rrugës.

Siç shihet nga pamjet, pasagjerët kanë dalë nga mjeti dhe ndodhen ulur anash rrugës.

Nuk dihet ende shkaqet e aksidentit dhe nëse ka persona të lënduar./albeu.com


Shtuar 9.09.2021 17:31