Lefter Maliqi paralajmëron fundin e Ramës: O fodull me shpirt të zi, do përpëlitesh si gjel i ngordhur (FOTO LAJM)

Ish-deputeti Lefter Maliqi është kthyer nga pushimet dhe ka nisur jetën politike.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Maliqi e paralajmëron Ramën të mos e djegë më vendin pasi fundin e ka të shkruar.

“Ramzi te rroje Berisha qe mundesoi levizjen e lire te shqiptareve ne Europe, se perndryshe sdo mundje te qeverisje as 2 vjet.

Mbi 500 mije shqiptare qe jane larguar nga keqqeverisja juaj po mos te ishin liberalizuar vizat do ti kishe ketu dhe do te kishin shembur ty, qeverine dhe bunkierin e Surrelit./albeu.com


Shtuar 9.09.2021 17:19