Aksident në Cërrik-Belsh, dy makina përplasen kokë më kokë

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Cërrik-Belsh. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën kokë më kokë.

Deri më tani nuk raportohet për të lënduar. Policia dhe ambulance ka mbërritur në vendngjarje./albeu.com


Shtuar 29.06.2021 20:46