49-vjeçari që u gjet i vdekur në Radhimë, mjek i njohur në Korçë

Gjatë mesditës së sotme një turist nga Korça është gjetur pa jetë në një shezlong në Radhimë të Vlorës.

Mësohet se 49-vjeçari Kujtim Shabani është mjek i njohur në Korçë. Ai prej shumë vitesh ka shërbyer në spitalin e Korçës, por jo vetëm.

Viktima kishte shkuar me pushime me familjen në Radhimë, dhe se shkak i vdekjes së tij mund të ketë qenë ataku kardiak.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./albeu.com


Shtuar 12.07.2021 14:02