Përballje spektakolare në gjysmëfinalet e Europa League

Janë mbyllur ndeshjet çerekfinale të Europa League dhe tashmë janë mësuar çiftet gjysmëfinale.

Manchester United që eliminoi Granadan do të përballet me Romën, ndërsa Arsenali që eliminoi Slavian e Pragës do të luajë me Villarrealin. /albeu.com/

 


Shtuar 15.04.2021 23:36