“Pas 25 prillit do të njihni një Edi Rama tjetër”

I ftuar në të ‘Të Paekspozuarit’, Edi Rama e mbylli me një mesazh: Pas 25 prillit do të njohim një anë tjetër të tij!

Kreu i qeverisë nuk shtoi më tej nëse kjo i referohej thirrjeve të tij për bashkëpunim me opozitën pas zgjedhjeve.

“Do ketë dhe një Edi Rama tjetër pas 25 prillit. Do të jetë Rama që do punojë për të bashkuar, për të bashkuar forcat, njerëzit, pas 25 prillit do të jetë një njeri për të bashkuar sa më shumë. Boll me përçarje. Investojë me mish dhe me shpirt për të bashkuar dhe jo për të ndarë”, tha Rama.


Shtuar 15.04.2021 23:52