Tifozët e Lazios shajnë Vedat Muriqin, Sarri i “kërcënon” me largim nga tribuna (VIDEO)

 

Në stërvitjen e hapur që është mbajtur sot, tifozët kanë bërë thirrje fyese ndaj Vedat Muriqit.

Por, në mbrojtje i ka dal Maurizio Sarri i cili i është afruar tifozëve dhe ju ka thënë: “Nëse dëgjoj edhe një fjalë për Muriqin, do e boshatis tribunën”.

Ky veprim u prit me duartrokitje nga tifozët që i ndalen fyerjet në drejtim të Muriqit./

Shtuar 17.07.2021 15:16