ZYRTARE/ Shtyhet ndeshja mes Florian Markut dhe Prodan

Boksieri shqitpar, Florian Marku ka njoftuar që meçi i tij i paraparë të zhvillohej me shtatë gusht ndaj Maxim Prodan është shtyre.

Marku përmes një postimi në rrjetin e tij social, Facebook bëri të ditur lajmin për shtyrjen e meçit.

Ai theksoi se arsyeja e shtyrjes është një lëndim që ka pësuar së fundmi, gjë që do t’ia pamundësojë atij të jetë i aftë për tu përballur me Prodan.

Marku theksoi se meçi ndaj Prodan do të zhvilohet me gjasë në muajin shtator dhe për këtë do të njoftojë ai vet për datën e saktë.

Më poshtë mund të shikoni postimin e plotë të Markut.


Shtuar 17.07.2021 15:23