Shuhet familja Ramadani, shkon në 4 numri i viktimave nga aksidenti tragjik në Ferizaj

Ka ndëruar jetë  anëtarja e 4 e familjes Ramadani, që u aksidentuan në Koshare të Ferizajt.

32 vjeçarja nuk ka arritur t’iu mbijetojë plagëve teksa trupi i pajetë do dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë.

Në aksidentin e 6 qershorit mbetën të vdekur Naim Ramadani 39-vjeçar – drejtues i automjetit, Xhevrije Ramadani 60-vjeçare (nëna e Naimit), Sabrije Ramadani 32-vjeçare (gruaja e Naimit) dhe Y.R. 12-vjeçar– djali i Naimit).

 

Shtuar 17.06.2021 21:54