Mbyllet në barazim derbi mes Dritës dhe Ballkanit

Ka përfunduar 0-0 derbi  mes Dritës dhe Ballkanit.

Të dy skuadrat tentuan që të krijonin raste shënimi, por që nuk e gjetën dot rrugën e golit.Pas katër ndeshjeve të zhvilluara, Ballkani dhe Drita kanë nga dy fitore dhe nga dy barazime.

Momentalisht, të dy ekipet e ndajnë vendin e parë në Superligën e Kosovës.

Shtuar 15.09.2021 18:15