Martohet nëna e këngëtares së njohur shqiptare, dalin pamjet nga ceremonia (FOTO LAJM)

Suzana Mushkolaj, nëna e këngëtares Argjentina Ramosaj, ka lidhur kurorë të hënën. Suzana është martuar me avokatin nga Kosova, Besnik Nikqi. Lajmin e ka bërë me dije vetë nëna e këngëtares përmes një psotimi në rrjete sociale.

“Dje (08-11-2021) unë dhe Besnik Z. Nikqi-avokat, dashurinë tonë e kurorëzuam me martesë në Bjeshkët e Nemuna. 🥂💍🎉❤❤👩‍❤️‍💋‍👨”, ka shkruar ajo në Facebook. Mushkolaj ka publikuar edhe foto e video nga ceremonia e kurorëzimit.