“Falja jetën, mos e shuj”, Gjiko befason me lëvizjen e fundit pas akuzave për abuzim me të miturën (VIDEO)

Ditët e fundit, reperi i njohur, Gjiko ka qenë në qendër të mediave rozë, pasi akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një të mitur, të cilës i ka dhënë lëndë narkotike dhe e ka gënjyer që do ta ndihmonte në karrierë.

Mirëpo, duket se këto akuza nuk e kanë ndalur atë të vazhdojë karrierën muzikore.

Së fundmi, përmes një postimi në Instagram, Gjiko ka paralajmëruar projektin e ri. Madje ka publikuar edhe një pjesë të videoklipit, duke bërë të ditur se ka lidhje me tematikën e gjakmarrjes.

“17.04.2022 ora 14:00. Gjoni”, ka shkruar ai, krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy)


Shtuar 16.04.2022 12:26