Elita Rudi përfundon në spital, zbulohet gjendja shëndetësore e moderatores

Elita Rudi duket se nuk ka qenë mirë nga gjendja shëndetësore ditët e fundit dhe për këtë arsye ka përfunduar në spital. Moderatorja ka publikuar disa foto të saj, në të cilat shihet e shtrirë në një krevat spitali duke marrë serum. Ajo ka treguar e ka pasur për disa ditë me radhë vështirësi shëndetësore dhe ka falenderuar stafin e mjekëve që është kujdesur për të në këto momente jo të lehta.

Gjithashtu ajo ju ka dhënë një këshillë të gjithë ndjekësve të saj në rrjete sociale duke shkruar:

“Mos harroni të kujdeseni për veten, shëndeti mbi të gjitha!”.

Modertaojra nuk ka zbuluar se çfarë i ka ndodhur, por ne urojmë që të jetë mirë e të mos ketë më probleme të tilla.


Shtuar 22.06.2021 15:57