999 rezultate për

viktima

Mes tyre një fëmijë, shkon në 5 numri i viktimave pas sulmit në Gjermani Numri i viktimave të sulmit në Gjermani ka shkuar në 5 ditën e sotme, pasi një 51-vjeçar hyri me makinë në turmën e njer
Zbardhet emri, ekzekutohet me armë zjarri 27 vjeçari në Vlorë Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Orikum-Llogara, në fshatin Dukat Fushë në Vlo
Dhjetë viktima dhe mbi 500 raste të reja me koronavirus në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë humbur jetën 10 pacientë të infektuar me koronavirus si dhe janë testuar gjithse
Nëntor i zi, 335 të vdekur nga COVID-19 vetëm këtë muaj Në muajin nëntor janë shënuar më shumë viktima nga koronavirusi në Kosovë. Gjatë këtij muaji kanë humbur betejën me k
Shkon në 40 mijë numri i viktimave nga koronavirusi në Rusi Në Rusi, kryeqyteti i saj Moska ishte më e prekura nga COVID-19 gjatë valës së dytë. Por aktualisht janë prekur edhe ra
MAQEDONI/ 32 viktima dhe 820 raste me Covid-19 në 24 orët e fundit Në 24 orët e fundit janë kryer 2 019 teste dhe prej tyre 820 kanë rezultuar pozitivë me koronavirus, ose 41 per qind e t
Italia e gjunjëzuar përballë COVID-19: 541 viktima në 24 orë Situata e koronavirusit në Itali vijon të jetë shqetësuese. Gjatë 24 orëve Ministria e Shëndetësisë ka raportuar 541 v
11 viktima dhe 835 raste të reja me COVID-19 11 viktima dhe 835 raste të reja me koronavirus Me gjithë përpjekjet e mjekëve humbën jetën: 5 qytetarë nga Tirana, 1
16 viktima dhe mbi 600 raste të reja me koronavirus në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 1.505 mostra prej të cilëve rezultojnë 626 raste pozitive. Brenda 24 o
41 viktima, të dhënat e fundit e të infektuarve në Maqedoni Ministria e Shëndetësisë, bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit nga 3127 testime të realizuara, 1022 persona kanë re
Shifrat sërish të larta, 14 viktima në Kosovë Kosova vazhdon të regjistrojë një numër të lartë viktimash dhe rastesh të reja me Covid-19. 14 persona raportohet të ken
Shifrat e dhimbshme, mbi 400 mijë viktima nga koronavirusi në Europë Europa ka regjistruar më shumë së 400.000 viktima nga koronavirusi që nga fillimi i pandemisë sipas autoriteteve të shën
MAQEDONI/ 28 viktima dhe 1093 raste të reja me Covid-19 Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 3 084 teste për CoViD-19 dhe prej tyre 1 093 kanë rezultaur pozitivë me ko
18 viktima sot, zbulohen vatrat më të rrezikshme të Covid-19 në vend Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë 18 persona nga Covid-19. Po ashtu
Rekord tragjik! COVID-19 shënon 18 viktima në 24 orët e fundit Situata epidemiologjike në vend, mbetet e rënduar pasi vijojnë të regjistrohen shifra të larta të të infektuarve dhe vik
Rëndohet situata në Kosovë: 12 viktima dhe 764 raste të reja me COVID-19 Gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 12 pacientë të infektuar me koronavirus si dhe janë testuar gjithsej 1.827 mo
Rëndohet situata në Kosovë: 15 viktima dhe 775 raste të reja me COVID-19 Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private janë testuar gji
9 viktima dhe mbi 700 raste të reja me koronavirus në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK në Kosovë janë testuar gjithsej 1.651 mo
Shifra të frikshme: Shkon në 1.4 milion numri i viktimave nga COVID-19, sa janë infetkuar Ka shkuar në 1.4 milion numri i viktimave nga koronavirusi, i cili tashmë ka infektuar botën prej një viti. Numri i r
Mjeku denoncon fshehjen e viktimave të Covid: 30 shqiptarë kanë hyrë me arkivol nga Rinasi Fshehja e numrit të viktimave nga Covid-19 ka hapur një debat të madh ditët e fundit. Mjeku imazherist, Renato Osmena