999 rezultate për

taravari

Zaev: Nëse Taravari nuk fiton zgjedhjet do e kthej në qeveri Kryeministri Zoran Zaev gjatë intervistës së tij të fundit në Top Tema ka deklaruar se nëse Taravari nuk arrin të fitojë
Taravari emëron kushërinjtë e tij në borde drejtuese në shëndetësi Ministri i Shëndetësisë Arben Taravari, i cila njoftoi tërheqjen e tij nga detyra e ministrit dhe kandidaturën e tij për
Taravari: Nëse i humb zgjedhjet, do të shpërngulem nga Gostivari (VIDEO) Kandidati për kryetar Komune i Gostivarit nga Aleanca për Shqiptarët, Arben Taravari ka thënë se nëse i humb zgjedhjet n
Taravari në Budapest për Asamblenë rajonale për Evropë të OBSH-së Ministri i shëndetësisë Arben Taravari do të marrë pjesë në seancën e 67-të Asamblesë rajonale për Evropë të Organizatës
Taravari: Ky është momenti për të parë sa peshoj dhe vlej në qytetin tim Ministri i shëndetësisë, Arben Taravari në një intervistë për Radio Evropa e Lirë tregon arsyet pse i hyri garës për kre
Ja si e komenton Zaev kandidimin e Taravarit për kryetar komune Kryeministri Zoran Zaev ka komentuar kandidimin e ministrit të shëndetësisë, Arben Taravari për kryetar të komunës së Go
Taravari: Nëse nuk fitoj në Gostivar, tërhiqem nga politika Ministri i Shëndetësisë Arben Taravari në një prononcim për NOVA pohoi se Aleanca për Shqiptarët e kishte urgjente të pr
Taravari: Sondazhet tregojnë se jam para Nevzat Bejtës Ministri aktual i Shëndetësisë në Maqedoni, Arben Taravari ka rrëfyer disa informacione rreth kandidimit të tij për krye
Taravari: Nuk kam shkop magjik, por garantoj punë me këmbëngulje “Nuk kam shkop magjik, por kam vullnet dhe këmbëngulje për t’i ofruar qytetarëve shëndetësi më të mirë”, kështu është sh
Taravari: Ndjej detyrim, por edhe përgjegjësi për t’ju drejtuar për betejën më të rëndësishme Ministri i shëndetësisë, Arben Taravari përmes një statusi në Facebook ka shprehur shqetësimin e tij në lidhje me vdekj
Taravari, thirrje Komisionit të zbardhë rastin e foshnjave të vdekura Tre foshnjat të cilët ndërruan jetë javën e kaluar në Klinikën e gjinekologjisë kanë vuajtur nga sëmundje të mushkërive,
Tabelat në tre gjuhë, heqje e vëmendjes së publikut nga vdekjet e foshnjave Sipas VMRO-DPMNE-së vendosja e tabelave në tre gjuhë në Qendrën Klinike “Nënë Tereza” është një tentim i ministrit aktua
Taravari: Të lënduarit në gjendje stabile dhe jashtë rrezikut për jetën Të lënduarit në aksidentin e djeshëm në Veles, të cilët janë pranuar në Qendrën klinike janë në gjendje stabile dhe jash
Taravari: Vizitat tek mjeku, me letërnjoftim Prej nesër nuk do të ketë nevojë për shfrytëzim të kartelave elektronike. Por, kjo nënkupton që nuk do të ketë as kthim
Diskriminimi i shqiptarëve, Taravari: Turp dhe përçmim për shtetin e Maqedonisë Maqedonia priti dje dy gjigantët evropian për ndeshjen e Superkupës evropiane, Real Madrid dhe Manchester United. Në sta
Taravari paralajmëron 50 emërime të reja Pas deklaratës së djeshme të zv.ministrit për Shëndetësi, Goce Çakarovski, se 33 institucione shëndetësore do të kenë dr
Taravari emëron tre drejtorë të rinj dhe një udhëheqës Ilija Jovanovski është drejtor i ri i Spitalit të përgjithshëm në Prilep, Nake Gogov i Spitalit të përgjithshëm në Strum
Taravari në SHBA, qeveria ndërron drejtorët në spitale! Mospërfillje, apo koordinim nga distanca? Gjithsej 33 institucione shëndetësore sot do të fitojnë drejtor të rinj. Ndryshimet kadrovike do të vazhdojnë deri n
VMRO-DPMNE: Taravari përgjegjës për vdekjen dy personava nga Simnica e Gostivarit VMRO përmes një njoftimi kërkon që ministri i Shëndetësisë, Arben Taravari, të mbajë përgjegjësi dhe të jep dorëheqje pë
Taravari jep detaje rreth rastit të vdekjes së dy personave në Gostivar Ministri i Shëndetësisë, Arben Taravari, përmes një videoje të postuar në llogarinë e tij në Facebook ka njoftuar se Min