999 rezultate për

stuhia

Stuhia "Ciara" përfshin Belgjikën, anulohen 60 fluturime Kompanitë ajrore kanë anuluar 60 fluturime në Aeroportin e Brukselit për shkak të stuhisë “Ciara” që ka përfshirë Belgji
Pamje të frikshme nga stuhia "Ciara" në Angli, avionët "i merr era" (VIDEO) Stuhia “Ciara” ka goditur Britanine dhe disa vende te BE. Mediat në vend kanë publikuar edhe shkatërrimet që ka shkaktua
Stuhia "Ciara" godet Britaninë, pezullohen 200 fluturime (FOTO LAJM) Qindra fluturime janë anuluar në Britani, ndërsa vendi pritet të goditet nga stuhia më e fortë në 7 vitet e fundit që do
ZYRTARE/ Stuhia e fortë shtyn ndeshjen e Bundesligës Derbi i sotëm mes Borussia Monchengladbach dhe Koln-it është anuluar. Kjo ndeshje e Bundesligës, ishte parashikuar të
Stuhia e frikshme në Francë e Spanjë, rëndohet bilanci i viktimave (FOTO LAJM) Spanja dhe Franca janë goditur nga stuhia më fuqishme e viteve të fundit “Gloria”. Rajoni lindor i Spanjës, ishujt B
Pamje të frikshme: Stuhia godet Spanjën, 4 viktima (FOTO & VIDEO) Ditën e djeshme Spanja u përfshi nga një stuhi e fuqishme e quajtur “Gloria” ku u shkaktoi vdekjen 4 personave dhe shkat
Stuhia paralizon Britaninë e Madhe, shembet çatia e një blloku banesash Si pasojë e motit të keq, një sërë problemesh po hasin qytetarët në Britaninë e Madhe. Një copë e madhe e çatisë u r
"Stuhia e Kuqe", kampione e botës në basketboll Gjatë vitit 2019 u mbajt Kampionati Botëror i Basketbollit, ku spanjollët e mposhtën në finale Argjentinën. Vendi i tret
Stuhia "Elsa" dhe "Fabian" lënë pas 8 viktima Numri i vdekjeve nga stuhitë e forta në Spanjë, Portugali dhe Francë është rritur në tetë, ndërsa rajoni të dielën (22.1
E gjeti shtëpine e shkatërruar nga tërmeti, mbrojtësi shqiptar: Duhet të ringrihemi Tërmeti që goditi Shqipërinë mëngjesin e së martës la pasoja të mëdha në Durrës pasi në qytetin bregdetar ishte epiqendr
E gjeti shtëpine e shkatërruar, mbrojtësi i Teutës: Duhet të ringrihemi Tërmeti që goditi Shqipërinë mëngjesin e së martës la pasoja të mëdha në Durrës pasi në qytetin bregdetar ishte epiqendr
Pas tërmetit, fillon stuhia në Durrës (VIDEO) Qyteti i Durrësit është përfshirë nga stuhi të forta. Nën çadrat e ushtrisë ndodhen ende disa banorë, fati i të cilëv
Forca e pamatshme e natyrës, stuhia bëhet virale në rrjet (VIDEO) Duket sikur njerëzit akoma nuk janë të vetëdijshëm për forcën e natyrës dhe shpeshherë ata habiten edhe me gjërat më të
Stuhia në Shqipëri, në 10 minuta 290 shkarkesa elektrike Reshje të dendura shi e erë e fortë gjatë mbrëmjes në Tiranë e në qytete të tjera të vendit. Shërbimi Meteorologjik Usht
Stuhia rrëzon disa pemë në Tiranë (FOTO LAJM) Pa kaluar akoma ethet e tërmeteve të fuqishme që tronditën vendin, Tirana është pushtuar nga reshjet e dendura të shiut
Stuhia e re godet Bahamas dy javë pas Uraganit Dorian Një stuhi e re po kërcënon bahamasit vetëm dy javë pasi Uragani Dorian kaloi me shpejtësi të madhe nëpër një pjesë të is
Uragani "Dorian" troket në Kanada, shkakton dëme materiale Pas shkaktimit të dhjetëra viktimave dhe dëmeve të mëdha materiale në Ishujt Bahamas dhe Shtetet e Bashkuara, stuhia “Do
Veturat notojnë në ujë në Suharekë: Stuhia e fuqishme "pushtoi" qytetin (VIDEO) Gjatë ditës së djeshme në vendin tonë temperaturat shënuan rënie, ndërsa në disa vende, si në Suharekë, ka pasur shi e s
Ankth dhe frikë, stuhia bllokon 1000 persona në klubin e natës në Greqi (VIDEO) Mbrëmja e djeshme ka rezultuar e pakëndshme për disa qytetarë, të cilët kishin zgjedhur të shkonin në një klub nate në D
E tregon sateliti: Ky është tmerri që kaloi Shqipëria dje nga stuhitë shkatërruese Stuhia shkatërruese që shkaktoi shtatë të vdekur në Kalkidhiki të Greqisë gjatë ditës së djeshme kaloi më parë nga Shqip