Moment i sikletshëm për Eglën – Graciano Tagani i hipën sipër dhe e përqafon (VIDEO)

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në finalen e Big Brother VIP Albania 3.

Derisa po afrohet fundi, banorët po vazhdojnë me debate të ashpra me njëri-tjetrin.

Një i tillë ka ndodhur së fundmi në mes të Julian Dedës dhe aktores Egla Ceno.

Ata kanë eskaluar duke përdorur edhe fjalë banale, gjë e cila u komentua tejet shumë në rrjete sociale.

Përplasja e aktorëve po vijon, derisa Juli e thumbon vazhdimisht Cenon.

Në një moment, Eglës iu afrua balerini Graciano Tagani, i cili i qëndroi sipër dhe e përqafoi.

Banorët më pas filluan ta ngacmonin Eglën duke i thënë se ‘i erdhi buzëqeshja’.

Theksojmë që Romeo Veshaj është përzgjedhur finalisti i parë i këtij edicioni.

 


Shtuar 7.05.2024 13:39