999 rezultate për

stervitore

Barça nis grevën për pavarësinë e Katalonjës E tillë është një ditë e zakonshme në qendrën “Joan Gamper” të Barcelonës, por këtë të martë në qendrën stërvitore të bl
Theo Henandez i shpëton një aksidenti me makinë (VIDEO) Theo Hernandez për pak sa nuk u godit nga një veturë gjatë ditës së sotme në hyrje të qendrës stërvitore të Real Madridi
Problemet e Lushnjës nuk kanë fund, skuadra mbetet pa fushë Hallet e Lushnjës me fushën stërvitore duket se do të vazhdojnë gjatë. Sipas të gjitha gjasave, deri në fund të vitit Ba
Shkëndija është gati për Milanin, zhvilloi mbrëmë seancën e fundit stërvitore (FOTO & VIDEO) Shkëndija është gati për një nga ndeshjet më të mëdha në historinë e saj. Kuqezinjtë shqiptarë do të ballafaqohen me kuq
Skëndërbeu ka një njoftim zyrtar për tifozët Më 3 gusht, ora 20:00, në stadiumin “Elbasan Arena” korçarët luajnë ndeshjen e kthimin të turit të tretë kualifikues të
Verratti kthehet në seancën stervitore me PSG Verratti po dështon të realizojë ëndrrën e tij. Italiani edhe pse u rebelua për të lëvizur drejt Barcelonës, francezët n
Ronaldon e tepron në stërvitje, i "fut" gishtin Pepe-s (VIDEO) Atmosfera te Reali i Madridit në prag të sfidës së radhës në kampionat ndaj Alavesit është jaht e mirë. Cristiano Ron
Dy lojtarë të Boca-s grushta në stërvitje, pamjet bëhen "hit" në internet (VIDEO) Dy prej mbrojtësve të skuadrës agjentinase Boca Juniors, Juan Insaurralde dhe Jonathan Silva kanë shkëmbyer grushta me n
Dramë për Hysajn, mund të humbasë sfidën me Realin Elseid Hysaj ka braktisur seancën e djeshme stërvitore, duke shqetësuar së tepërmi skuadrën e tij para ndeshjes me Reali
Tifozët e Tiranës nuk lejojnë skuadrën të stërvitet Tifozët e Tiranës nuk kanë lejuar lojtarët bardheblu të nisin seancën stërvitore të radhës, një ditë pasi drejtuesit e T
Ekuban: Nuk më tremb konkurrenca në sulm Partizanit i është bashkuar edhe golashënuesi më i mirë i skuadrës në pjesën e parë të kampionatit, Klaeb Ekuban por ky
Zbulohet strategjia e De Biazit, ja si do të luajmë kundër Izraelit Kombëtarja po vijon përgatitjet me intensitet të lartë për sfidën e 12 nëntorit me Izraelin, e cila do të zhvillohet në
Carroll i shpëton një super grabitje me makina, ja si ndodhi ngjarja Sulmuesi i Uest Hemit, Andy Carrol ka pasur një eksperiencë shumë të keqe të mërkurën, kur po kthehej në shtëpi pas stër
Kampe stërvitore nacionaliste për rininë ruse Politikat aktuale të Kremlinit për të nxitur ndjenja patriotike në popullatë duket se kanë ndihmuar në shtimin e organiz
Kuqezinjtë kthehen sot në Tiranë, a do të priten si gjithnjë nga tifozët në Rinas? Pas fitores se djeshme, dita e sotma nuk do të jetë pushim për djemtë kuqezi. Mësohet se trajneri Xhani De Biazi ka prog
Tifozët pushtojnë fushën për Neymar dhe Dani Alves, ja si reagojnë ata (VIDEO) Neymar është një ndër futbollistët më të dashur në Brazil së bashku me Dani Alves. Këtë fakt e ka treguar edhe një ngjar
Kombëtarja nis përgatitjet për Maqedoninë Seanca stërvitore e parë prag eliminatore e Botërorit Rusi2018 ndaj Maqedonisë është parë më tepër si një seancë relaks
Kjo është qendra stërvitore e Monacos, të gjithë e kanë zili (FOTO LAJM) Monaco është një nga klubet që mund të mburret me kushtet që ia ofron lojtarëve. Që nga stadiumi e deri të qendra stë
Avioni i Kombëtares bën ulje të detyruar Për shkak të motit të keq, avioni i Kombëtares shqiptare ka bërë një ulje të detyruar. Avioni me të cilin po udhëtoni
Kombëtarja vazhdon feston, këndon "Shqipëri oj nëna ime" (VIDEO) Atmosfera e zjarrtë në kampin Kuqezi vazhdon edhe sot. Djemtë e Kombëtares dhe stafi teksa po kthehen për në bazën e