Përleshet me grabitësit pronari i shtëpisë në Durrës
999 rezultate për

seriali

Ja tre shqiptarët e serialit amerikan (FOTO LAJM) “Class of thë Vampires” quhet seriali që do të marrin pjesë tre shqiptarë. Seriali do të shfaqet në Netflix. Protagon
“Kemal” i serialit “Më Fal” di shqip (VIDEO) Aktori i famshëm turk, Mert Altinisik, mban rolin e Kemalit në serialin e famshëm turk “Më Fal”, ka publikuar një video
Ja kush është aktori që do mungojë në rikthimin e "Friends" U përfol pak ditë më parë për një rikthim të aktorëve të serialit "Friends" në një dalje të përbashkët, aq shumë të dësh
Matthew Perry shokon me pamjen Matthew Perry aktualisht po përgatitet për të publikuar “The End Of Longing”, një komedi e shkruar nga ai, e cila pritet
Ja aktorët e serialit më të ri turk, "Fate të kryqëzuara" (FOTO LAJM) "Fate te kryqezuara", ose ne turqisht "Paramparca", eshte seriali me i ri turk qe po transmetohet ne ekranet shqiptare.
Pamela Anderson nuk kërkon rikthim të Baywatch Pamela Anderson nuk është aspak entuziaste që Baywatch të vijë në një version tjetër. Dwayne Johnson dhe Zac Efron do të
Ja prapaskenat e “Diamantë dhe Dashuri” (FOTO LAJM) Nëse dëshironi të dini më shumë nga prapaskenat e serialit “Diamantë dhe Dashuri”, mjafton të shikoni këtë foto galeri
Rita Ora pjesë e një seriali (FOTO LAJM) Së shpejti Rita Orën do ta shohim pjesë të një seriali. Duket se pas këngës, ajo mjaft mirë ka gjetur mbështetje edhe ng
Matt LeBlanc i jep fund lidhjes 8 vjeçare Një tjetër ndarje vjen për një ndër aktorët e serialit ‘Friends’, Matt LeBlanc, i cili i ka dhënë fund një lidhje 8 vjeç
“Game of Thrones” seriali më i shkarkuar ilegalisht Seriali televiziv “Game of Thrones” vazhdon të jetë më e shkarkuara ilegalisht. Për të tretin vit me radhë seriali “Gam
Hyrem në zi, ndahet nga jeta gjyshja (FOTO LAJM) Një ndër aktoret me të dashura për publikun shqiptar, e bërë e famshme në serialin 'Sulltani', po kalon një periudhë të
Lamtumirë telenovelave, ja pse Bihteri do largohet nga ekrani (FOTO LAJM) Pas martesës, Bihteri kërkon të bëjë pak pushim teksa ka refuzuar disa oferta për të qënë pjesë e serialeve. Teksa bashk
"Sulltani" i dedikohet familjes, përfundojnë xhirimet (FOTO LAJM) Pas xhirimit të serialit më të fundit, "Sulltani" i është rikthyer jetës së tij normale. Ai tashmë po i dedikohet familj
“Made in Albania”, seriali që promovon arsimin profesional në Shqipëri (VIDEO-FOTO) Me ide të MMSR-së, Televizioni “Top Channel” pritet të sjellë për publikun shqiptar një serial ku protagonisti kryesor,
Thyen rekordin me tatuazhet e “The Simpsons”, hakmerret ndaj të atit (FOTO LAJM) Një 27 vjeçar, për të marrë hak ndaj të atit ka marrë një vendim të rëndësishëm të jetës së tij, duke bërë tatuazh duart
Lamtumirë takave të larta, Sarah Jessica Parker sërish në televizion Më në formë se kurrë, Sarah Jessica Parker i rikthehet ekranit, me një projekt të ri. Të gjithë e mbajmë mënd në seriali
Behluli i serialit "Dashuri e Ndaluar", blen makinën 440 mijë euro (FOTO LAJM) Kivanc Tatlitug, i bërë i famshëm në vendin tonë edhe falë telenovelës “Dashuri e Ndaluar”, ka një pasion të veçantë për
Aniston në formë të shkëlqyer ndonëse 45 vjeç (FOTO LAJM) Ndonëse është 45 vjeç, Jennifer Aniston ruan ende format perfekte ashtu si 20 vite më parë. Falë fizikut të saj dhe aftë
16 vjetori i “Sex and the City”, mesazhe në rrjetet sociale Aktorja Sarah Jessica-Parker, nëpërmjet një postimi në Twitter, ka kujtuar fillimin e xhirimeve të serialit të njohur “S
Seriali që theu kufijtë, Linda Jarani shuan kureshtjen me "O sa mirë" (FOTO LAJM) Në një intervistë të shkurtër për Portalin Albeu.com, jemi ndalur tek një aktore e re e cila premton shumë. Ajo është Li