999 rezultate për

sergio

Përballja me Italinë, Spanja rikthen David Vijën Julen Lopetegui,tekniku i kombëtares spanjolle ka grumbulluar skuadrën për kualifikueset e Kupës së Botës ku ata do të p
Zgjidhet mbrojtësi më i mirë i vitit Në ceremoninë që po mbahet është zgjedhure mbrojtësi më i mirë. Ai ështëkapiteni i Realit të Madridit,Sergio Ramos.
Barcelona pret Betisin me plot mungesa Valverde nuk do të ketë në dispozicion shërbimet e Paulinhos në ndeshjen e Barcelonës kundër Real Betis. Dy klubet en
Ramos tall keq Piquen: Faleminderit miku im, vetëm me ty e fitonin Super Kupën Sergio Ramos dhe Real Madrid janë në dehlir. Madrilënt mbrëmë arritën të mposhtinin katalanasit me rezultatin e pastë
Këngëtari i njohur shqiptar humb një njeri të shtrenjtë Këngëtari i njohur shqiptar Sergio Lushaku ka humbur vëllain e tij. Me anë të një postimi në rrjetet sociale ai ka
Barcelona ka refuzuar dy oferta pë lorjtarët e saj Barcelona ka refuzuar ditët e fundit dy oferta të ardhura në drejtim të klub nga dy klube të cilëve katalanasit nuk ua k
Sergio Conceição zyrtarisht trajneri i ri i Portos Porto sot zyrtarisht ka prezantuar trajnerin e ri. Bëhet fjalë për Sergio Conceição. Trajneri nuk ka eksperiencë t
Sergio Ramos fjalë të mëdha për Buffon para finales së Championsit Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos në prag të finales së Ligës së Kampionëve thur elozhe për kapitenin e Juventusit
Sonte Real-Atletico, "Los Colchoneros" duan hakmarrjen Sonte në mbrëmje do të luhet gjysmëfinalja e parë e Ligës së Kampionëve mes Realit dhe Atletico Madrid që së fundmi ësht
Sergio Ramos i përgjigjet Pique-s: I sugjerojë të rishohë sfidën me PSG-në Mbrojtësi i Barcelonës Gerard Pique reagoi mbrëmë me anë të një postimi në Twitter duke ironizuar gabimet e gjyqtarit Ka
E pabesueshme, zbulohet sekreti i golave me kokë të Ramosit (VIDEO) Sergio Ramos njihet si specialist i gjuajtjeve me kokë, duke u kthyer në një sulmues të vërtetë sa herë del në portën ku
Super Sergio Ramos, e dini sa pikë do të kishte tani Reali pa të? Nëse Real Madrid është në krye të klasifikimit dhe në luftën për titullin kampion në La Liga, për këtë një meritë të veç
Sergio Ramos tallet keq me Barcelonën për kualifikimin ndaj PSG-së Sergio Ramos po kalon një moment magjik me Realin, teksa deri më tani ka arritur në kuotën e 10 golave, diçka e pazakont
Disti, Ilo, Xhoni dhe Sergio, njihuni me"bosët" shqiptarë të kokainës Policia italiane ka shkatërruar një tjetër rast të trafikut të drogës teksa ka vënë në pranga edhe 4 shtetas shqiptarë.
Ramos: U gëzova për humbjen e Barcelonës Pas fitores kundër Napolit me rezultatin 3-1, Sergio Ramos, i cili u zëvendësua në minutën e 70-të ndeshjes i dëmtuar, u
Mediat pranë Barçës: Reali kryeson falë arbitrave Dy gazetat sportive të Barcelonës, Mundo Deportivo dhe Sport, janë në një mendje: Reali i Madridit e kryeson kampionatin
Interi po përgatit një blerje të madhe nga Anglia Interi po mendon për një blerje të madhe gjatë verës. Bëhet fjalë për Sergio Agüeron, që aktualisht është pjesë e Manche
De Gea te Reali? Mourinho sqaron gjithçka Në ditët e fundit janë përhapur shumë zëra që e shohin De Gea te Reali sezonin e ardhshëm, por për të sqaruar gjithçka m
Fabio Capello: Ja kush e meritonte "Topin e Artë" abio Capello ka befasuar të gjithë kur bëhet fjalë për fituesin e ‘Topit të Artë’ italiani nuk zgjedh treshen e nominuar
Problemet ne mbrojtje, Zidane kërkon një mbrojtës grek E përditshmja gjermane “Bild” ka zbuluar se klubi madrilen i ka vënë syrin mbrojtësit Sokratis Papastathopoulos, i cili