999 rezultate për

romantike

Pas fejesës Jon Gjebrea dhe Merlin Haxhiymeri arratisen me pushime romantike (FOTO LAJM) Jon Gjebrea dhe Merlin Haxhiymeri janë një nga ciftet më të diskutuara ditët e fundit në media. Pas vënies së unazave
Demi Moore në një lidhje romantike me këngëtarin 30 vite më të vogël Demi Moore krahas talentit si aktore njihet edhe për lidhjet e saj me meshkuj më të vegjël se vetja. Marrdhënia e saj
Elita dhe Gjiko nisën 2018 në mënyrën më romantike të mundshme Ata u përfolën shumë për lidhjen e tyre derisa më në fund dolën hapur dhe thanë se ishin në një lidhje. Elita Rudi
Rita përplot stil në darkë romantike me të dashurin (FOTO LAJM) Ajo është e njohur për lidhjet e saj me figura të njohura si Clavin Harris dhe Rob Kardashian. Dhe Rita Ora u pa në n
Xheni nis një lidhje të re! Darkë romantike me të dashurin Xheni dhe Bernardi janë dy ish-banorët më të përfolur të “Big Brother”. Pasi i dhanë fund lidhjes së tyre ata janë përfo
Sara romantike, i shpreh dashurinë Ledionit me këtë foto Sara Hoxha ka publikuar sot një dedikim mjaft romantik për partnerin Ledion Liço. Çifti shfaqen të veshur mjaft elegantë
Studiuesit japin alarmin, Facebook po ju shkatërron lidhjen Studiuesit amerikanë bëjnë me dije se çiftet të cilët shfaqen në fotografi apo në statuse të përbashkëta në Facebook, ka
Armina tregon për kontratën paramartesore: Do të ndahesha nga Shkëlzeni po ta kërkonte Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kanë tre vite bashkë, madje siç ka treguar blogerja, e ka marrë dhe propozimin për m
Të hysh në borxh për lule! Shqiptarët bëhen romantike Një licencë biznesi, një furnizues lulesh dhe bimësh, njerëz kreativë në rregullimin e buqetave të luleve dhe frigorifer
Tuna bëhet romantike: S’e kisha kuptuar sa e dashuroja Patrisin Që kur është bërë nënë Jeta e këngëtares Tuna ka ndryshuar shumë. Ajo është bërë më pak aktive dhe madje asnuk ka sje
Nora bëhet si rrallëherë romantike, poston puthje me Robertin (FOTO LAJM) Nora Istrefi sot si rrallëherë është bërë romantike. Ajo ka postuar një fotografi shumë të ëmbël ku duket se po puth
U habitët nga shifra e dasmës së Besit dhe Xhensilës? Nuk do ta besoni sa ka kushtuar e Getit dhe Marinës Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gj
Saranda nën pushtetin e flakëve, Bes Kallaku: O sa romantike! (VIDEO) Situata tragjike e zjarreve në pothuajse të gjithë territorin e Shqipërisë nuk i ka shpëtuar i ka shpëtuar nga vëmendja
Jenifer Lopez, në superformë në pushimet romantike me të dashurin (FOTO) Edhe pse po i afrohet të 50-ve, pamja e saj e jashtme tregon të kundërtën. Së fundmi, Jenifer Lopez është parë në pl
Kryemadhi më romantike se kurrë, ja çfarë shkruan për Metën Zëvendës kryetarja e LSI Monika Kryemadhi e ka nisur ditën pranë bashkëshortit të saj kreut të Kuvendit Ilir Meta, së sh
Alketa Vejsiu publikon foto romantike me bashkëshortin (FOTO LAJM) Moderatorja e dashur e ekranit shqiptar, Alketa Vejsiu tregohet gjithnjë e rezervuar lidhur me familjen, bashkëshortin d
Këto janë vendet më romantike në botë (FOTO LAJM) Ndjeni dashurinë në këto vende klasike dhe të mrekullueshme. “National Geographic” ka sjellë disa destinacione shumë
Andrra feston ditëlindjen, ja surpriza romantike e Sinanit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Andrra Destani ka festuar ditën e saj të lindjes. Sigurisht këtë ditë të vecantë ia ka bërë më të bukur
Luana publikon foton e mbrëmjes romantike me një mashkull (FOTO LAJM) Të shtrirë në divan, pranë njëri-tjetrit dhe me nga një gotë vere para tyre; kjo është pamja romantike që moderatorja e
Armina dhe Shkelzeni nuk përmbahen në Facebook, ja mesazhet romantike të çiftit (FOTO LAJM) Një dashuri si e Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit do ta dëshironin të gjithë. Pavarësisht se një çift publik ato nu