999 rezultate për

rodriguez

"Sirena" angleze për James Rodriguez Kolumbiani James Rodriguez, do të rikthehet te Reali në 15 korrik pasi Bayern ka vendosur mos paguajë 42 milion euro për
Ronaldo ka një mesazh prekës për Georginën dhe nënën (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ua ka uruar Ditën e Nënës me një mesazh emocionues nënës së vet, Dolores Aveiro dhe të dashurës, Georg
Modelja ruse është fiksuar keq me këtë futbollist (FOTO LAJM) Edhe pse Bayern Munchen ka vendosur të mos e blejë, James Rodriguez ka fansa të shumtë në të gjithë botën, me Helga Love
Supermodelja seksi tërbohet pas James Rodriguez (FOTO LAJM) Helga Lovekaty është e fiksuar keq pas James Rodriguez. Bukuroshja ruse ka një simpati të madhe për kolumbianin. He
Real Madrid merr vendimin për të ardhmen e James Rodriguez James do të kthehet në Real Madrid për t'u shitur. Është ky lajmi më i fundit që vjen nga prestigjozja Mundo Deportivo k
E bujshme, James Rodriguez te Milani James Rodriguez do të mbyllë aventurën me Bayern Munchen në fund të këtij sezoni, për t’u rikthyer pas huazimit te Real
Belen Rodriguez nuk e fsheh më të dashurin e ri (FOTO LAJM) Prej disa javësh ka pasur zëra dhe thashetheme, por tashmë Bellen Rodriguez dhe Stefano De Martino kanë dalë zbuluar në
Ronaldo shpenzoi mijëra dollarë për pushime në Kroaci Cristiano Ronaldo njihet për jetën luksoze që ai bën. Portugezi shkoi në Dubrovnik të Kroacisë për një pushim të shkurt
Ditë vendimtare për James Rodriguez te “bavarezët” Qëndrimi i James Rodriguez te Bayern Munich nuk është aspak i sigurt. Megjithatë, këtë javë mund të vijë vendimi përfund
Modelja ruse e çmendur pas James Rodriguez (FOTO LAJM) James Rodriguez ka fansa të shumtë në të gjithë botën, pasi është një nga futbollistët më spektakolarë në qarkullim, por
I mbaron huazimi 2 vjeçar, James Rodriguez pranë rikthimit te Reali James Rodriguez është në muajt e fundit të huazimit të tij 2-vjeçar në skuadrën e Bayern Munich, ndërsa gjermanët ende n
James Rodriguez mer nënshtetësi spanjolle, rriten shanset për një rikthim në Madrid Ylli i Bayern Munich James Rodriguez, i huazuar nga Real Madrid, ka marrë nënshtetësinë e shumëpritur spanjolle. Si
Lum James Rodriguez për fansen e flaktë të tij (FOTO LAJM) Sportistët, e në veçanti futbollistët, duket se janë të preferuarit e modeleve dhe femrave të bukura në mbarë botën F
Georgian përsëri shtatzënë? Si përgjigjet ajo Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez disa ditë më parë u fotografua me barkun e fryrë dhe në mediat rozë u
Georgina Rodriguez shuan çdo kureshtje me fotot e reja (FOTO & VIDEO) Kapitulli i dytë i historisë Georgina Rodriguez & Yamamay: pas fitotove të para me bikini të kuqe, tani mbërrin dhe një
Ronaldo sërish baba? Mediat kapin mat Georginën (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo luajti vetëm 34 minuta në ndeshjen mes Portugalisë dhe Serbisë, për t’u larguar më pas nga fusha për s
Zbulohet i dashuri i ri i Belen Rodriguez (FOTO LAJM) Nuk ka më dyshime. Belen Rodriguez pas ndarjes së bujshme me pilotin e Moto Gp Andrea Lannine, tashmë ajo ka gjetur të d
Fotot me bikini të kuq të Giorginës marin rekord pëlqimesh (FOTO LAJM) Mjafton një kostum i kuq për të ekzaltuar fizikun e Georgina Rodriguez. Partnerja e Cristiano Ronaldos, edhe pse mban
Rodriguez rikthehet në Madrid? Rrëfehet kolumbiani E ardhmja e James Rodriguez mbetet e paqartë dhe e pazgjidhur. Pasi shënoi “hat-trick” në fitoren 6-0 ndaj Mainz, kolumb
Bayern Munchen shënon golin e 2-të ndaj Mainz (VIDEO) Bayern ka arritur të dyfishojë rezultatin përballë Mainz falë një goli shumë të bukur nga mesfushoti Rodriguez. James