999 rezultate për

rihanna

Zbulohet arsyeja e ndarjes së Karim Benzema me Rihanna-n Rihanna dhe Karim Benzema ishin në lidhje në vitin 2015,por që zgjati shumë pak. Të dy kaluan një kohë të shkurtër me nj
Njerëzit po çmenden pas këtij papagalli që këndon këngën e Rihanna-s (VIDEO) Një papagall i talentuar që ka vënë në “rrezik” Rihanna-s duke kënduar një “cover” të këngës së saj “Monster”, është kth
Rihanna hapur kundër Trump: Derr amoral, po shkatërron Amerikën Nuk është hera e parë që një fytyrë e njohur e artit botëror del hapur kundër Trump, madje shumë prej tyre kanë dalë edh
Rihanna merr hak ndaj Lopez Prej disa ditësh aludohet se Jennifer Lopez dhe Drake janë në një lidhje. Pas publikimit te ketij lajmi, Rihanna ka bërë
Ja kush ishte femra që ndau Rihanna-n nga Drake Tashmë është hedhur dritë se kush mund të ketë qënë shkaku i ndarjes mes Rihanna-s dhe Drake. Bëhet fjalë per reperen Ni
Drake tradhëton Rihanna-n? Sërish tradhëti mes Drake dhe Rihanna. Pas shumë flirteve të bëra publike, daljeve të shpeshta, tatuazheve të përbashkët
Rihanna hakmerret ndaj ish të dashurve Rihanna shpesh është shquar për lidhjet e paqëndrueshme, por duket se ka ardhur koha që edhe ajo të justifikohet me këtë
Rihanna emërohet ambasadore botërore për arsimin e fëmijëve Pas një karriere të gjatë në këngë, duket se Rihanna do të ketë suksese edhe në fusha të tjera, pasi është emëruar ambas
Drake dhe Rihanna zgjedhin destinacionin për dasmën Drake dhe Rihanna thuhet të jenë duke planifikuar një dasmë luksoze në vendlindjen e këngëtares, Barbados. Sipas “Life &
Drake dhe Rihanna nuk ndalen me dedikimet e dashurisë Pasi Drake dhe Rihanna e bërën publike dashurinë, xhestet për ta shfaqur këtë nuk kanë munguar. Simbolika lidhet me tatu
Rihanna me një tatuazh të ri për Drake Ditët e fundit Rihanna dhe Drake kanë bërë zyrtare romancën e tyre. Në shenjë dashurie këngëtarja ka bërë edhe një tatua
MTV/ Drake deklaron zyrtarisht se është i dashuruar me Rihanna-n (FOTO) Drake i ka zbuluar zyrtarisht botës lidhjen e tij të përfolur me Rihanën. Këngëtari kanadez e puthi këngëtaren nga B
Rihanna shënjestrohet nga fansat Fansat kanë zbuluar se Rihanna nuk mund të bëjë xhestin e "shkeljes së syrit" pa mbyllur që të dy sytë. Kjo dëshmohe
Rihanna: Rregullat i vendos unë! Rrjetet sociale po i shkatërojnë plotësisht koncertet e yjeve. Por duket se kjo situatë nuk ka zgjatur shumë, pasi këngë
Rihanna i shpëton sulmit në Francë Rihanna fatmirësisht i ka shpëtuar sulmit tragjik në Francë. Këngëtarja e cila prej javësh ka nisur turin e saj në Europ
Pasanikja Swift lë pas Adele e Rihanna-n Përpos jetës së saj personale, Taylor Swift gëzon edhe një pasuri marramendëse. Ajo ka lënë pas emra mjaft të njohur e m
Rihanna anulon koncertin në Kolumbi Rihanna ka anuluar një koncert të planifikuar për muajin shtator në kryeqytetin kolumbian, Bogota, si pasojë e frikës pë
Ultimatumi i Rihanna-s ndaj fansave: Largoni telefonat! Pas rastit të Adele, edhe Rihanna nuk lejon në mënyrë kategorike që telefonat të jenë aktivë kur ajo performon. Riha
Rihanna dhe Dj Calvin Harris sjellin hitin e radhës (VIDEO) Sikundër ishte lajmëruar edhe më herët në rrjetet sociale, bashkëpunimi i Rihannës dhe Calvin Harris, “This Is What You
Kur Bleona dhe Rihanna ndanin të njëjtin hotel (VIDEO) Kur përmendet fjala sukses, Bleona Qereti di si të jetë në krye të listës. Ajo me çdo kusht e gjen si të marrë vëmendjen