999 rezultate për

prokurorise

"TURP", presidenca reagon pas konferencës së Prokurorisë: Padrejtësia ka arritur majat Pas deklaratës së ministres së Drejtësisë në konferencën e Prokurorisë, ka reaguar dhe presidenca. Zëdhënësi i President
Arrestohet Henri Çili Policia ka arrestuar në orët e para të ditës së sotme botuesin Henci Çili. Blutë e Tiranës kanë zbatuar një urdhër t
Çmime stratosferike për maska e higjenizues, cili është veprimi i Prokurorisë Prokuroria e Tiranës ka nisur hetim për abuzimin e farmacive për rritjen e çmimeve të maskave dhe produkteve të tjera të
PD kërkesë prokurorisë: Në ç’fazë janë hetimet ndaj deputetit të PS-së? "PD ka kërkuar informacion mbi fazën ku ndodhen hetimet dhe nëse Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, p
Ambasadori i OSBE-së i shkon në zyrë Kryeprokurorit Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela ka patur sot një takim me kreun e prezencës së OSBE-së në Shqipëri Bernd Borchardt.
Shkon në 5 numri i të arrestuarve për eliminimin e Jan Prengës Shkon në 5 numri i të arrestuarve në lidhje me pengmarrjen, me pasojë vdekjen e shtetasit J. P. Sektori për Krimet e
Kush është "Doktori" që kontrollonte nga Spanja rrjetin e kokainës me vlerë 50 mln euro (FOTO LAJM) Një skenar i denjë për filmat e Hollivudit ishte taktika që ndoqi prokuroria e Atikës për të gjurmuar përmes personave t
Furnizojini policët me drogë për qentë: Zbulohet shkresa për prokurorët (FOTO LAJM) Policia kap me dhjetëra kilogram hashash por nuk ka drogë për të stervitur qentë e saj. Abc News ka arritur të sigur
"Dosja 184 duhet të transferohet në SPAK”, PD i kërkon informacion zyrtar Prokurorisë Partia Demokratike i kërkoi informacion zyrtar Prokurorisë së Dibrës për dosjen 184, të vjedhjes së zgjedhjeve në Dibër,
Caktohet drejtuesi i përkohshëm i Prokurorisë së Apelit në Gjirokatër Në mbledhjen e sotme të Këshillit të Lartë të Prokurorisë është caktuar drejtuesi i përkohshëm i Prokurorisë së Apelit G
Dyshimet e prokurorisë, Selam Shimshek u spiunua kur do kalonte kufirin Avokati i Selami Shimshek ka kërkuar gjykim të shkurtuar. Gjykata ka pranuar kërkesën e avokatit të Shimshek dhe ka shty
Pas Shkodrës, Vorës dhe Vaut të Dejës, PD nxjerr një tjetër emër dhe i nis shkresë Prokurorisë Partia Demokratike ka nisur një kërkesë zyrtare ndaj Prokurorisë ku të verifikohet e kaluara e Kryebashkiakut të Mallaka
Akuzat për kreun e SPAK, reagon KLP Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka reaguar pas akuzave të opozitës dhe disa individëve për të shkuarën e kreut të SPAK-ut
KLP mban mbledhjen e rëndësishme, caktohen kryeprokurorët e rretheve Këshilli i Lartë të Prokurorisë ka shqyrtuar propozimet për drejtues të përkohshëm të Prokurorive në rrethe. Kjo ësht
Kush pritet të drejtojë Prokurorinë në Elbasan Kreu i Këshillit të Lartë të Prokurorisë Gent Ibrahimi ka zhvilluar ditën e sotme një vizitë në Prokurorinë e Elbasanit
Zbardhet kërkesa e Prokurorisë, sa do të qëndrojë në burg Aleksandër Gjoka?! Ditën e nesërme këngëtari i rrokut i cili është arrestuar dy netë më parë në kryeqytet do të dalë para organit të akuzës
"Akt terrorist", KLP reagon ashpër pas sulmit ndaj prokurorit Këshilli i Lartë i Prokurorisë e ka gjykuar ashpër sulmin me tritol që iu bë këtë mëngjes makinës së prokurorit të Vlorë
Autoriteti i Dosjeve e konfirmon: Arben Kraja hetues i komunizmit! Një ditë pasi “Gazeta Shqiptare” botoi përgjigjen zyrtare të Autoritetit për Informim mbi Dosjet e Ish-Sigurimit të Shte
Çudira shqiptare, anëtari i KLP sheh emision gatimi gjatë mbledhjes (VIDEO) Ditën e djeshme në mbledhjen e Këshillit të Lartë të Prokurorisë u prezantuan edhe tre kandidatët që kanë aplikuar për t
Uniforma të reja për anëtarët e SPAK (FOTO LAJM) Tetë anëtarët e SPAK janë betuar sot para Presidentit Ilir Meta, duke shënuar kështu fillimin e punës së Prokurorisë së