999 rezultate për

preken

U puthen dhe u prekën, Antonela për takimin e Atdheut dhe Sarës: Si film p*rnografik (FOTO LAJM) Në puntatën e djeshme në “Për’puthen” u transmetua takimi i parë i vajzës së re, Sara me Atdheun. Takimi i tyre ishte sh
7 vjeçari humb betejën me koronavirusin Një fëmijë në moshën 7-vjeç ka ndërruar jetë pasi rezultoi pozitiv me Covid-19 në Britani. I mituri ishte një nga 630 pa
Kështu mund t’i ktheni postimet që i keni fshirë në Instagram Instagram është duke e lëshuar një veçori të re sot, e cila i lejon përdoruesit që t’i kthejnë postimet e fshira më parë
Jetuan në një shtëpi me të infektuarit dhe nuk u prekën, shkenca shpjegon arsyen Në botë nuk kanë munguar rastet e personave të cilët edhe pse kanë jetuar apo qëndruar në një ambient me një të infektua
5 ditë reshje intesive, qarqet që do të preken nga moti i keq Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka deklaruar për të gjithë shtetasit e Republikës së Shqipërisë
Nuk po dërgoni dot asnjë mesazh?! Çfarë po ndodh me Facebook, Instagram dhe Messenger Prej më shumë se një ore, një problem u është shfaqur përdoruesve të “chatit” në Facebook. Përdoruesit nuk janë në g
Specialistja e ISHP thirrje shqiptarëve: Mos keni frikë, nëse prekeni nga COVID-19 shkoni në spital Specialistja e ISHP-së Eugena Tomini, në një intervistë televizive tha se aktualisht vendi është në një situatë me rrisk
Shpërthejnë infektimet në Berat: Mësues, mjekë, policë e punonjës preken nga COVID-19 Shpërthejnë infektimet edhe në qarkun e Beratit duke e bërë një ndër qarqet më të prekura në vend. Burimet bëjnë me
Preken nga COVID-19 shtatë mësuese, mbyllet shkolla e dytënë Gjirokastër COVID-19 ka marrë përmasa alarmante në vend. Gati 700 raste të reja e 6 viktima vetëm në 24 orët e fundit. Burimet bë
"E kaluam Covid-19", këngëtarja shqiptare dhe familja e saj preken nga virusi (FOTO LAJM) Orgesa Zaimi ka treguar se gjithë familja e saj është infektuar me Covid-19, por fatmirësisht e kanë kaluar këtë situatë
11 yjet e futbollit që u prekën nga Covid-19, shikoni formacionin e frikshëm (FOTO LAJM) Rastet pozitive në botën e futbollit me coronavirus nuk ndalen, ku i fundit emër i madh që u infektua është Cristiano Ro
Çfarë ndodh nëse prekeni njëkohësisht nga gripi dhe COVID-19 Ndërsa mjekët janë të shqetësuar për shtimin e rasteve me koronavirus dhe afrimit të sezonit të gripit që mund të mbinga
Njerëzit kanë më shumë gjasa të preken nga Covid-19 në shtëpi Epidemiologët e Koresë së Jugut zbuluan se njerëzit kanë më shumë të ngjarë të preken nga koronavirusi nga anëtarët e fa
Kompanitë e basteve nuk do të lejohen në fanellat e ekipeve të La Ligas, preken 8 ekipe Kompanitë e basteve nuk do të jenë më në gjendje të paraqiten nëpër fanellat e futbollit të ekipeve nga La Liga prej edi
Bashkia e Kavajës e infektuar, punonjësit preken nga COVID-19 Ministria e shëndetësisë raportoi se ditën e sotme janë konfirmuar pozitivë 6 persona në qytetin e Kavajës. Abcnews.a
Preken nga koronavirusi gjashtë persona në Delvinë Gjashtë persona janë infektuar me koronavirus në Delvinë, ku mësohet se mes tyrë është dhe një punonjës i Policisë Bashk
Shpërthen infeksioni nga Covid-19 në vend, preken 69 persona të tjerë Vijojnë të shtohen frikshëm personat e prekur nga koronavirusi në vendin tnë, ku në 24 orët e fundit janë shtuar 69 rast
QSUT infekton Shqipërinë, preken mjekë, infermierë dhe pacientë (VIDEO) Sot për të tretën ditë radhazi, vendi ynë ka shënuar një rritje të ndjeshme të të prekurve me koroavirus. Një prej va
Shpërthejnë infeksionet në vend, 42 persona të tjerë preken nga COVID 19 Ditën e sotme janë konfirmuar me koronavirus 42 persona, ku kryeson Tirana me 21 raste. Mësohet se rastet e tjera ja
Shpërthen infeksioni te bluzat e bardha, preken nga koronavirusi 15 persona të stafit 15 persona nga personeli mjekësor kanë rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit. Dyshimet janë se ata janë infektuar nga