999 rezultate për

pozita

Igli Tare zbulon shumë të reja nga pozita e drejtorit Drejtori i Lazios, Igli Tare ka folur sot në mikrofonat e Sky Sport për tregun e transfereve dhe më gjerë. Drejtori shqi
Nuk arritën në një marrëveshje, opozita tregon nëse do të vazhdojë takimet për Reformën Zgjedhore Opozita jashtë parlamentare kërkon një tjetër takim të Këshillit Politik duke vërtetuar nuk është tërhequr nga puna për
Gjiknuri flet pas dështimit të marrëveshjes: Opozita shtoi kërkesa të reja Bashkëkryetari i Komisionit të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri pas mbarimit të mbledhjes së Këshillit Politik, dekla
Përfundon pa marrëveshje mbledhja e Këshillit Politik Pas mbledhjes në një komunikim me mediat, përfaqësuesi i Partisë Demokratike Oerd Bylykbashi tha se Partia Socialiste nu
Basha: Kushti për qeveri tranzitore është i pandryshueshëm, opozita po lëviz ''gurët'' -U tha në OpinionBasha: Kushti për qeveri tranzitore, i pandryshueshëm Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al >> KËT
Nikoll Lesi thirrje Bashës: Mos e bëj këtë se do të të shqyejë sërish Rama Nikoll Lesi ka një këshillë për kryeopozitarin Lulzim Basha në këtë periudhë të nxehtë politike. Sipas Lesit, nëse op
Lubonja ngre dyshime për një marrëveshje të fshehtë mazhorancë-opozitë "Pastaj ekziston edhe mundësia që të ketë një narrëveshje maxhorancë-opozitë, e tipit që ikim ne dhe pastaj vini ju…"
Grenell do të tërhiqet nga pozita e ambasadorit brenda disa javësh Richard Grenelli do të tërhiqet nga pozita e ambasadorit amerikan në Gjermani brenda disa javësh, raportojnë të dielen m
Sot protesta për shembjen e Teatrit, zbardhet porosia e Bashës Opozita e bashkuar do t’i bashkohet sot protestës së thirrur nga Aleanca për Teatrin në orën 16:30. Kreu i selisë blu
Opozita merr vendim, harron koronavirusin dhe njofton nisjen e protestave Pas një takimi me aleatët, kryedemokrati Basha në emër të opozitës është marrë vendimi për nisjen e protestave dhe mbësh
Lutfi Dervishi: Çfarë bëri opozita dhe nuk e mbrojti Teatrin Kombëtar Gazetari Lutfi Dervishi ka reaguar pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Dervishi ka ironizuar qëndrimet kundër opozitës
Vendimi për shembjen e Teatrit, Meta: Nuk mund ta besoj që edhe kjo ka ndodhur! Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas denoncimit të këshilltarit opozitar në Bashkinë e Tiranës, Fabian Topollaj, i cili b
Këshilltari opozitar në Bashki: Veliaj gënjeu, shembja e Teatrit u vendos përmes e-mailit Këshilltari opozitar në Bashki, Fabian Topollaj ka botuar dokumentet që sipas tij vërtetojnë mënyrën se si kryebashkiaku
Ministria e Shëndetësisë dorëzon dokumentet në SPAK pas akuzave nga PD për tenderat sekrete Ministria e Shëndetësisë ka dorëzuar sot në Prokurorinë e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) do
Takim me Ramën? Basha përgjigjet i prerë: Jo! Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është pyetur këtë mbrëmje në emisionin "Opinion" nëse gjatë kohës së pande
A është mundësi nisja e protestave? Basha: Do t'a mbështesim me të gjitha format! "Opozita mbështet me të gjitha format e mënyrat protestat e qytetarëve për të kërkuar e fituar të drejtat e tyre e për t
Rama e talli për shifrat e varfërisë, Basha i përgjigjet: Nga Surreli nuk i sheh dot! "Nga Surreli e ke të vështirë të ndjesh dhimbjen e njerëzve..." Kreu i opozitës Lulzim Basha thotë se qeveria gënjeu
Haziri: Pozita e Vjosa Osmanit nuk mund të cenohet Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri në një intervistë për “Përballje ditore” në Telegrafi.com, me kryeredaktorin Muhahmet
Kreu i partisë opozitare humb nënën Kreu i PAA, Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka ka pësuar një humbje të madhe. Përmes një postimi në Facebook,
Rama: Opozita synon të cënojë unitetin qeveri-popull Kryeministri Edi Rama ka publikuar vetëm pak minuta më parë një status ku sulmon opozitën. Sipas tij, kjo e fundit ka