999 rezultate për

policise

Ekzekutimi i 25-vjeçarit në Greqi, dëmshpërblehet me 410 mijë euro familja shqiptare Gjykata greke ka vendosur paraditen e së hënës, të dëmshpërblejë me 410.000 euro familjen e Nikolla Todit ,25 vjeçari sh
Aksident i rëndë te "Shkalla e Tujanit", humb jetën një person Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme pak larg Tiranës, në zonën e shkallës së Tujanit, ku dhe ka humbur jetë
Infektohet me koronavirus numri dy i policisë së Rendit në Tiranë Një tjetër prej drejtuesve të Policisë së Shtetit është infektuar me koronavirus. Bëhet fjalë për zv.drejtorin e Rend
Nuk e lejuan të futej në supermarket, shqiptari nxjerr armën e terrorizon gjithë zonën Një shqiptar 29-vjeçar, rezident në San Marcello Piteglio ka shkaktuar panik pranë një supermarketi, teksa ka qëlluar tr
Tentoi t'i ikte policisë por përplasi makinat e parkuara, e pëson 20 vjeçari në Durrës Një 20-vjeçar në Durrës është kapur dhe arrestuar nga Policia, pasi tentoi të mos i bindej shenjës së efektivëve për nda
Përfshihet nga flakët një banesë në Tiranë Një banesë në Tiranë është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në lagjen "Luigj Gurakuqi" dhe sipas Policisë ka
COVID-19/ Humbje e madhe për policinë, kush është efektivi që u gjet i vdekur në banesë Një tjetër humbje është shënuar si pasojë e COVID-19 në rradhët e policisë shqiptare. Agjent i anti-drogës në Polici
Gjendet e vdekur buzë detit aktorja e njohur 56-vjeçare (VIDEO) Aktorja Broselianda Hernandez, e cila ka punuar për më shumë se dy dekada në televizion, teatër dhe filma në Kubë, është
E rëndë në Fier, 46 vjeçari arrestohet pasi përndiqte 15 vjeçaren Një 46-vjeçar nga Fieri me inicialet V.M., ka rënë në prangat e Policisë pasi për 2 muaj kanë përndjekur një minorene 15
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit infektohet me COVID-19 Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu është infektuar me Covid. Mësohet se Ardi Veliu është në gj
Voltana Ademi prek me fjalët për efektivin që ndërroi jetë: Nuk e fitove luftën me COVID-19 "Fitove çdo betejë në radhet Policisë Bashkiake, por nuk ia dole me gjithë përpjekjet në luftën me Covid19..." Kryeta
Makina e policisë përplaset me pemën, çfarë ndodhi në rrugë Një automjet tip “Golf” i ka prerë rrugën automjetit të policisë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Sheq i madh” në Fier.
Kërcënoi me jetë bashkëshorten, arrestohet 41 vjeçari në Tiranë Një 41-vjeçar është arresuar nga policia e Tiranës, pasi akuzohet për dhunë në familje. Sipas policisë, i arrestuari shk
Shembja e Teatrit, Avokati i Popullit jep rekomandime Avokati i Popullit, pasi ka shqyrtuar sjelljen e organeve të Rendit gjatë ndërhyrjeve të kësaj të fundit më 17 maj të kë
Sandër Lleshaj bën premtimin e madh nga Shkodra: Do ta zhbëjmë këtë fenomen! Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj organizoi një takim me strukturat drejtuese të policisë Shkodër, në kuadër të analiz
Vijon ndëshkimi i qytetarëve, qindra të gjobitur për mosmbajtjen e maskës Policia e Shtetit vijon të gjobisë qytetarët të cilët nuk zbatojnë masat kundër pandemisë COVID-19. Mësohet se në 24 orë
Kapet pas 1 viti i riu që abuzoi s*ksualisht me 30 vjeçaren me aftësi ndryshe Një 26-vjeçar nga Fushë Kruja është arrestuar pasi ishte shpallur në kërkim që prej vitit 2019 për abuzimin seksuale nda
Vlorë, dy të rinjtë nxjerrin me dhunë vëllain nga makina e policisë Policia e Vlorës ka arrestuar dy vëllezër pas sherrit në Vlorë teksa kundërshtuan me dhunë efektivët. Po kështu është pr
Plagosi dy persona, arrestohet 26 vjeçari i rrezikshëm 4 persona, të akuzuar për vepra penale të ndryshme janë arrestuar nga Policia në Krujë. Një prej të arrestuarve është
Lleshaj nxit qytetarët të "spiunojnë" në polici të prekurit me COVID-19 që thyejnë karantinën "Ftoj këdo që ka informacion, edhe median, që jo vetëm të ngrenë çështjen në tërësinë e saj, por edhe ta ngrenë çështjen