E FUNDIT/ Italia qetëson COVID-19, 604 viktima vetëm në 24 orët e fundit
999 rezultate për

pervec

Përveç marrëdhënieve seksuale, banorëve në Big Brother ju ndalohet edhe... Pasi hynë të gjithë banorët në shtëpi, Big Brother u komunikoi çifteve rregullat e lojës. Rregulli numër një; çift
Luleshtrydhet, vetitë kuruese të këtyre frutave të shijshme Luleshtrydhet janë fruti i preferuar për shumëkënd, por a e dinit që përveç shijes të mirë ato mund të bëjnë mrekulli pë
Henrichs përveç Bayernit kërkohet edhe nga Interi Talenti gjerman i Bayer Leverkusenin, Benjamin Henrichs, me shumë gjasë do të largohet nga Leverkuseni në fund të këtij
Bayerni në çerekfinale (VIDEO) Skuadra e Bayern Munichut ka marshuar përpara në DFB Pokal, pasi ka mposhtur Wolfsburgun me rezultat minimal 1:0. Gol
SKANDAL / Ja ku e vuajnë dënimin shiptarët në Maqedoni (FOTO LAJM) Kushtet nëpër burgjet e Maqedonisë vazhdojnë të jenë alarmante, pasi mungojnë kushtet më minimale për të burgosurit.
Askush përveç Gruevskit nuk kërkon zgjedhje të reja Deri më tani asnjë parti politike përveç VMRO-DPMNE-së, nuk duan zgjedhje të reja parlamentare, njofton "Portalb.mk".
"Selfie, lojëra dhe kafe", ja çfarë bëjnë deputetët në Kuvend përveç "sherreve" (VIDEO) Varësisë ndaj teknologjisë nuk kanë mundur t’i “shpëtojnë” as deputetët e Kuvendit të Shqipërisë. Madje, aparatet celula
Përveç Thaçit, në seancën konstituive mungoi edhe presidenti Ivanov Sot filloi seanca konstituive e Parlamentit të Maqedonisë me përbërjen e re parlamentare. Seancën e drejtoi ish-krye
Ky është fruti më i shëndetshëm në botë, ja vetitë e tij Shega është një nga frutat më shëruese në botë për shkak të ndikimit të dobishëm në sistemin kardiovaskular, nervor pasi
Natë e "zezë" për Florin, përveç makinës i digjet edhe.. Mësohet se zjarri i madh që ka shpërthyer në rrugën “Ymer Kurti” ka përfshirë një godinë 3-katëshe në të cilën ndodhet e
Përveç Gjuhës Shqipe, Ziadin Sela kërkon edhe postin e Kryetarit të Parlamentit Ziadin Sela, deputet dhe njëri nga krerët e Aleancës për Shqiptarët iu drejtua sot në lidhje direkte të gjithë shqiptarë
Sherri masiv në City-Chelsea, ja sa javë janë dënohar Aguero-Fernandinho Sherri në fundin e ndeshjes City-Chelsea u ka kushtuar rëndë dy futbollistëve të "qytetarëve", Agueros dhe Fernandinhos.
KOMENT/ Mund të jesh çfarë të duash në këtë vend, përveç se femër Nga Emirjon Senja “Kuçedër; e përdalë; turp; ke marrë rrugët; plehrë; kuçkë; turi shapk녔. Fyerjet që sapo lexu
Ahmeti takon pensionistët në komunën e Çairit Bashkimi Demokratik për Integrim ka vazhduar fushatën parazgjedhore në një takim me pensionistët dhe haxhilerët nga Komu
Ahmeti: Shqiptarët nuk kanë alternativë tjetër përveç BE-së Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, gjatë prezantimit të programit të partisë në njësinë e gjashtë zgjedhore në
Përveç tërmetit e cunamit edhe një meteor shfaqet në qiellin japonez (FOTO& VIDEO) Një Tërmet 7,4 ballë ka tronditur Japoninë ditën e djeshme teksa ai u pasua nga disa cunami jo shumë të fuqishëm. Sik
Eftov: Zaev përveç votave dëshiron të nisë konflikt brenda shqiptarëve Pas deklaratave të liderit opozitar të bëra në Zvicër në takim me shqiptarët për dygjuhësinë, federalizimin e shtetit dh
Balla: Përveç Bregut, demokratët votuan kundër rekomandimit për negociatat Shqipëria pritet të marrë datën e çeljes së negociatave për integrimin në Bashkimin Europian, ndërkohë që ky fakt ka rin
Avionët ushtarakë irakianë vrasin mbi 100 xhihadistë në Mosul Mbi 100 luftëtarë të Shtetit të vetëshpallur Islamik janë vrarë gjatë sulmeve ajrore të forcave irakiene në Mosul. L
Ramkovski: Përveç 13 viteve më shtuan edhe 6 muaj burg Në numrin e djeshëm të gazetës "Slloboden peçat" është publikuar letra e Velija Ramkovskit, i cili po vuan dënimin e tij