999 rezultate për

perdor

"Manjaku" Bartome, përdor pandeminë për ta shmangur votëbesimin "SPORT" ka pasur qasje në letrën që Josep Maria Bartomeu, president i Barcelonës, i dërgoi dje presidentit të përkohshëm
A duhet ta përdorni uthullën e mollës për dietë? Shumë persona e përdorin uthullën e mollës për të humbur peshë, por sa është e shëndetshme? Në sasi të vogla, uthulla
Humbi "El Clasicon" e parë si trajner, Koeman: VAR përdoret vetëm kundër Barcelonës Ronald Koeman ka parë skuadrën e tij të mposhtet në ‘El Clasico’, me rezultatin 1:3, por beson se gjithçka u vendos nga
Rama përuron shtëpinë e Fishtës, por nuk kursen ironitë: Emri i tij u përdor si dekoratat që jep Meta Kryeministri Edi Rama gjatë përurimit të shtëpisë së At Gjergj Fishtës, nuk lë pa ironizuar Presidentin Ilir Meta. A
"Të ka keqpërdorur Rama", Maliqi mesazh të fortë për ministren Gjonaj Deputeti i opozitës së re, Lefter Maliqi ka thirrur në interpelancë ditën e sotme ministrën e drejtësisë, Etilda Gjonajn
Interi shpërdoron avantazhin, barazojnë gjermanët (VIDEO) Interi shpërdoron avantazhin ndaj B. Monchengladbach. Gjërmanët barazuan shifrat në 1-1 në minutën e 63 me penallti t
Kujdes! Produktet kozmetike që përdorni në përditshmëri kanë një datë skadence Produktet kozmetike mund t’ju shkaktojnë probleme me lëkurën nëse shkelni atë që njihet si “afati i skadencës”. Secila p
Tottenham bën "vetëvrasje", shpërdoron avantazhin e trefishtë (VIDEO) Tottenham ka barazuar me West Ham me rezultat 3:3, me ndeshjen që përfundoi me dramë, anipse vendasit kishin epërsi prej
Instagram i shpall "luftë" Rita Orës, nuk ka deklaruar shumat e fituara Instagram do të marrë masa të forta kundrejt të gjithë përdoruesve të rrjetit social, që nuk kanë deklaruar shumat e fit
Mjeku flet për përdorimin e maskës në rrugë: Nuk të mbron! Ditët e fundit, në Shqipëri - ashtu si thuajse në të gjithë botën - është parë një rritje e infektimeve me COVID-19. Sa
Antoneta e thotë troç: Ka shumë k*rva në qarkullim (FOTO LAJM) Pjesë e diskutimit të sotëm në Top Channel, ishte Antoneta Koçi e sezonit të parë të “Përputhen”. 26 vjeçarja u shpre
EMRAT/ Lirohen nga burgu 2 inxhinierët e ARRSH që u akuzuan për shpërdorim detyre Gjykata e Durrësit ka dhënë ndryshuar masat e sigurisë për tre zyrtarët e ARRSH, të cilët u arrestuandy ditë më parë.
Pipero për keqpërdorimin e maskave: Rrezikoni shëndetin nëse i mbani kështu Duke nisur nga kjo e enjte, të gjithë qytetarët duhet të mbajnë maskë jo vetëm në ambiente të mbyllura, por edhe në rrug
Të bërtitura dhe ofendime, Besa Kokëdhima reagon ashpër ndaj Renato Mekollit (VIDEO) Renato Mekolli është përballur me një lum kritikash të forta së fundmi për shkak të emisionit që ai drejton, “Hell’s Kit
Keshilla të vyera! Përballoni virozat dhe të ftohurën duke përdorur uthull molle Stina e vjeshtës dhe dimrit përkon me fillimin e episodeve të vazhdueshme të gripit, virozave, të ftohurës, infeksioneve
Ju është shkatërruar floku nga dekolorimi? Ja ç'duhet të bëni Nëse nuk keni dekoloruar kurrë flokët në jetën tuaj, hidhini një sy fotos së mësipërme pasi duken pikërish kështu: një t
3 taktika manipuluese që përdorin miqtë toksikë për t'ju mbyllur gojën Jo të gjithë miqtë vijnë në jetën tonë si burim paqeje dhe gëzimi, në fakt disa do tentojnë "të mbjellin" krejt të kundë
Pse duhet të ndaloni menjëherë së përdoruri telefonin në tualet? (FOTO LAJM) Shumë prej nesh janë të varur nga telefonat inteligjentë, por kjo mund të jetë më e dëshme se sa tingëllon në të vërtetë
Çfarë duhet te dini mbi kënanë dhe si ta përdorni Kënaja është një pluhur me origjinë bimore e përdorur së shumti në Indi dhe vendet e lindjes. Kënaja mund të përdoret
Në ndeshjen Maqedoni - Kosovë do të përdoret edhe sistemi VAR Në ndeshjen mes Maqedonisë dhe Kosovës do të përdoret sistemi VAR. Do të jetë hera e parë që në Maqedoni ky sistem do